Kvalitný nábytok - M.V. nábytok s.r.o.

Prejsť na obsah
logo spoločnosti Fines
Predajňa M.V. Nábytok s.r.o. je i vzorkovou predajňou firmy Fines.
Na našej predajni si možete zakúpiť, rezervovať ako aj objednať tovar podľa vlastných predstáv od tejto firmy.

O NÁS


     M.V. Nábytok s.r.o., Spišská Nová Ves.
Sme rodinná firma, ktorá samostatne začala pôsobiť v našom Spišskom regióne v roku 2003.
Práca s drevom a nábytkom je už rodinnou tradíciou a naši rodinní príslušníci mali a majú k nej veľmi blízky vzťah. Dôraz kladieme na kvalitný slovenský nábytok.


     V poslednom období sa venujeme len obchodnej činnosti, ktorú neustále skvalitňujeme, obnovujeme čomu svedčí aj mnoho spokojných zákazníkov, ktorí sa radi vracajú pre ďalšie výrobky a tým máme aj spätnú pozitívnu väzbu. Najlepšia reklama je keď už jestvujúci občania, ktorí užívajú nábytok od nás, doporučujú ďalším navštíviť našu predajňu.


     Kvalitný slovenský nábytok a kvalitné služby s dlhoročnými skúsenosťami prácou s nábytkom, odbornú obsluhu a poradenstvo pri výbere vhodného nábytku. Poradenstvo pri zariaďovaní interiérov bytov, hotelov, reštaurácií. Sústavne pracujeme na zdokonaľovaní sa v tomto smere, aby sme dosiahli spokojnosť našich zákazníkov.


     V tomto nie ľahkom a finančnom období, keď mnohí obchodníci hľadajú nových a nových dodávateľov, mi zostávame naďalej verný výhradne našim Slovenským a Českým výrobcom. Určité malé percento patrí aj dodávateľom z Talianska, Nemecka a Rumunska.


     Nábytok popredných Slovenských výrobcov vystavujeme na ploche 580m2, kde Vás srdečne pozývame, aby ste sa presvedčili osobne s našou a zoznámili sa s ponúkaným sortimentom a načerpali inšpirácie a prípadne  získali ďalšie informácie.

KONTAKT


M.V. Nábytok s.r.o.
Duklianska 3263
05201 Spišská Nová Ves

PARTNERI


M.V. nábytok s.r.o.
Brusník    899/12
Spišská Nová Ves
052 01
Otváracie hodiny:
PO-PIA
8:30-17:00 hod.
SO
9:00 - 12:00 hod.
Návrat na obsah